Ana Sayfa  
|  Hakkımızda   |   Ürünlerimiz   |   İletişim Bilgileri   |   İrtibat Formu

 

  1. Ors Fabrika Gezimiz Yoğun Katılımla Gerçekleştirildi


  Taşpınar Rulman Rulman Semineri Yapıldı


  2.Ors Polatlı Fabrikası Gezisi Gerçekleştirildi


  Taşpınar Rulman - IBAN Numaraları


 

Haber Listemize üye olarak sektör ve firmamızla ilgili bilgilere kolayca ulaşabilirsiniz...
 
 E-Posta Adresiniz :
Ekle Çıkar
 

 

 

 
 

    Hakkımızda

    Taşpınar Rulman ve Teknik Malzeme Sanayi Ticaret Limited Şirketi, rulman ve teknik ekipmanlar konusunda ihtisaslaşmış bir firma olarak, sanayi ve otomotiv sektörüne hizmet vermektedir.

    30 yılı aşkın birikim ve deneyim ile, konusunda dünya devi olarak nitelendirilen INA – FAG Rulmanları Distribütörlüğünü, ORS Rulmanları Bayiliğini sürdürmektedir. Bununla birlikte halen üretilmekte ve her geçen gün gelişmekte olan rulman marka ve modelleri de ürün yelpazesine dahil etmeyi hedeflemiş olan firmamız, son yıllarda kullanımı artan lineer (doğrusal, kayıcı) rulman sistemleri ve CNC takım tezgahları rulmanlarına da ayrı önem vermektedir.

    Amacımız sürekli gelişmekte olan teknolojiye ayak uydurup hizmet ağını kaliteli ve güvenceli bir şekilde genişleterek koşulsuz müşteri memnuniyetine ulaşmaktır. Taşpınar Rulman’ın insan kaynakları politikası çalışanlarının bilgilerini ve motivasyonlarını en iyi şekilde değerlendirerek potansiyellerinin tamamını üstün servis seviyesi, hızlı ürün teslimatı ve kapsamlı müşteri memnuniyeti anlayışıyla en iyi şekilde kullanmaktır.

    Güven ön koşulu ile, kuruluşundan itibaren rulman ana kalem olmak üzere vizyonuyla beraber ürün yelpazesini de geniş tutan firmamız, bugün 3 şubesi ile 30.000 kalemin üzerinde ürün çeşidiyle bir makine üreticisinin talebinin tamamını karşılayabilmeyi hedef almaktadır. Ürün çeşitliliği ile Taşpınar Rulman’ın çalışma kalitesi birleştiğinde, firmamızın zevkle çalışılacak bir partner olduğuna siz de kanaat getireceksiniz.


Saygılarımızla;

TAŞPINAR RULMAN
TEKNİK MALZEME SAN.TİC.LTD.ŞTİ.
 

 


Rulman Kataloğu

 
 
Lütfen Bulmak İstediğiniz Rulmanın Kodunu Yazınız...
 
 

Portfoyümüzden